м. Київ,
вул. Козелецька, 24 А

+38 (044) 28-123-45
+38 (044) 28-123-46

trade.k@germes.ua
м. Львів,
Курмановича, 1-А

(032) 245-88-50
(032) 245-88-59

trade.lv@germes.ua
м. Житомир,
Кооперативна, 20

(067) 208-81-11
 

trade.zh@germes.ua
Кропивницкий,
Промислова, 11

(098) 282-04-13
 

germes.kir@gmail.com
м. Одеса,
Дальницьке шосе, 2

(067) 596-40-13
 

odesa@germes.ua

Про нас

 

Історія та плідна праця компанії “Гермес” почалася з 2001 року. З перших днів роботи “Гермес” зарекомендувала себе як лідер, але й досі не здає позицій. Постійне розширення асортименту, високі стандарти якості, а також інноваційні рішення в області дизайну дозволили нам отримати довіру постійних клієнтів.

Ми пропонуємо широкий вибір сантехніки відомих світових виробників: CERSANIT, KLUDI, KOLO, FERRO, ROCA, RAVAK, VIEGA, Днепрокераміка, COLOMBO та інші. Ми дозволяємо вам обирати краще серед кращого, звертаючи вашу увагу на оптимальне поєднання основних властивостей товарів: ергономічність, економічність, екологічна чистота, європейський дизайн, широкий вибір колекцій, ідеальне поєднання ціни та якості. Ціни на продукцію таких виробників як KLUDI, RAVAK, CERSANIT, Днепрокераміка, COLOMBO - розраховуються з заводського прейскуранта. Їх ціни, а також свіжий прайс-лист на нашу продукцію Ви можете завантажити з нашого сайту www.germes.ua або з сайтів виробників. Всі знижки обумовлюються індивідуально.

Ми спеціалізуємося на високоякісній сантехніці від відомих світових брендів, що мають великий та унікальний вибір товарів для ванних кімнат за вигідними цінами. Ми глибоко піклуємося про своїх клієнтів, забезпечуючи швидку доставку, просту політику повернення та виняткову команду обслуговування клієнтів, щоб ви залишилися на 100% задоволені своєю покупкою. Маючи великий досвід та незліченну кількість задоволених клієнтів, ви завжди можете розраховувати на те, що ми забезпечимо неперевершений досвід покупок.

Ми хочемо поринути з вами у вирій сучасності та намагаємося постійно розвиватися та пропонувати тільки найякісніші пропозиції. Наші клієнти залишаються з нами через професійний підхід до кожного, та асортимент, який може задовольнити навіть найвибагливіших. Наша мета - зробити вам найкращу пропозицію, щоб ви залишилися з нами назавжди, саме для цього ми розширюємо асортимент  і якісно нарощуємо обсяги закупівель продукції провідних українських, європейських та азіатських виробників.