Про нас

                                                

Історія компанії “Гермес” почалася з 2002 року. З перших днів роботи компанія “Гермес” зарекомендувала себе як експерт в сфері сантехнічної продукції та обладнання для ванної кімнати. Постійне розширення асортименту, високі стандарти якості, інноваційні рішення в області технологій та дизайну продукції, що ми реалізуємо, а також швидкий та якісний сервіс обслуговування клієнтів дозволили нам отримати довіру постійних покупців та партнерів.

Ми пропонуємо широкий вибір сантехнічних виробів відомих світових та вітчизняних виробників: CERSANITKLUDI, FERROCOLOMBOOLIPREVEXGEBERITKOLOLARISNORWAYROCAДнепрокераміка  та інші. Співпраця з нами — це можливість обирати краще серед кращого, звертаючи вашу увагу на оптимальне поєднання основних властивостей товарів: ергономічність, економічність, екологічність, європейський дизайн, широкий вибір колекцій, ідеальне поєднання ціни та якості.

Ціни на продукцію всіх виробників  розраховуються з заводського прейскуранта. Їх ціни, а також актуальний прайс-лист на нашу продукцію ви можете завантажити з нашого сайту www.germes.ua, або з сайтів виробників. Всі оптові знижки обумовлюються індивідуально.

Ми спеціалізуємося на якісній сантехніці від відомих брендів, що мають широкі та унікальнуі пропозиції товарів для ванних кімнат за вигідними цінами. Ми глибоко піклуємося про своїх клієнтів, забезпечуючи швидку доставку, просту політику повернення та клієнтоорієнтовану та лояльну команду менеджерів з продажу, щоб ви залишилися на 100% задоволені своєю покупкою. Ми маємо великий досвід роботи та незліченну кількість задоволених клієнтів,  ви завжди можете розраховувати на те, що ми забезпечимо для вас тільки приємний досвід покупок.

Наші клієнти залишаються з нами через професійний підхід до кожного, та асортимент, який може задовольнити навіть найвибагливіших. Наша мета - зробити вам найкращу пропозицію, та забезпечити максимальний сервіс, щоб ви залишилися з нами назавжди, саме для цього ми розширюємо асортимент  і нарощуємо обсяги закупівель продукції провідних українських та європейських виробників.