Поради

Раковини і п'єдестали

При покупці раковини бажано вибирати унітаз з тієї ж серії, щоб Ваша ванна кімната була витримана в єдиному стилі.

При виборі раковини, варто звернути увагу на її форму. Оптимальна форма - обтічна. Це полегшує стік води, зменшує бризки і її чистку.

 


Підвісна - раковина простої форми, встановлюється безпосередньо до стіни за допомогою болтів; вона відмінно підійде для невеликої ванної кімнати або окремого туалету, де у вас немає місця для раковини з меблями.

Підвісна з п'єдесталом і напівп'єдесталом - кріпиться до стіни за допомогою болтів і призначена для установки на п'єдестал і напівп'єдестал.

Кутова - підвісна модель раковини дозволить Вам оптимально використовувати наявний простір ванної кімнати.

Накладна раковина - займає центральне місце у ванній кімнаті. Вона є елегантним прикрасою Вашої кімнати.

Вбудована раковина - практичне і зручне рішення для Вашої ванної кімнати.

Меблева - раковина встановлюється прямо на тумбу; кожна раковина відповідає конкретної серії меблів; меблева раковина - це ефективний спосіб використання простору у ванній.


Керамічна - сама класична з усіх раковин, має багато переваг: міцна конструкція, має високу стійкість до подряпин і дуже зручна в прибиранні.

Конгломератна - виготовлена з натурального каменю з додаванням акрилових смол. Теплий і приємний на дотик матеріал, його склад дозволяє створювати найскладніші, сучасні, незграбні форми, ідеально збігаються з формою тумби під раковину.


WC-компакти, біде, пісуари

1. WC-компакт - унітаз об'єднаний з бачком для води. Простота в установці, довговічність і приваблива ціна є його основними перевагами.

2. Підвісний унітаз - установка інсталяції з бачком всередині стіни є чудовою знахідкою для ванної кімнати. Безсумнівним достоїнством є простота в обслуговуванні. Потрібно тільки вибрати відповідну Вам інсталяцію і підібрати підвісний унітаз. Встановити її легко, а вся конструкція дуже міцна і витримує 400 кг.


При виборі WC-компакта огляньте його збоку і зверніть увагу на наступні моменти: заховані чи водовідвідні труби, гладка чи бокова поверхня чаші, яка доходила до стіни. Якщо ж чітко проглядається форма труби і багато нерівностей, то це - ознака найдешевших виробів.

Позаду WC-компакта накопичується пил, і доступ до поверхні вигинів утруднений, тому потрібно більше зусиль для підтримки чистоти у ванній кімнаті.

Чаша з рівними ігладкімі бічними поверхнями значно підвищує естетичну цінність, а також допомагає легко містити в чистоті ванну кімнату, тому що поверхня не має перегинів.

Якщо Ви не зважитеся придбати WC-компакт з повністю забитою трубою, то можна вибрати середній варіант - частково вбудовану чашу, зі значно меншою кількістю вигинів.


Якщо економія води важлива для Вас, то для Вас - WC-компакт з системою змиву 3 або 6 літрів (3/6 л) або, як у випадку серії Nano - 2 або 4 літри (2/4 л). Це дозволяє економити воду, завдяки можливості вибору кнопки змиву.

У разі підвісного унітазу, важливо розуміти, чи має інсталяційний механізм економічну систему подачі води.

 

 


Ванни

Прямокутна ванна - найпростіша, для самостійної установки, використовується в більшості ванних кімнат.

Асиметрична (кутова) ванна - дає багато місця для купання, дуже зручна. Спеціально для невеликих ванних кімнат ми створили супер-компактну серію Nano, що забезпечує комфортне використання кутової ванни і економію місця в кімнаті;

Симетрична ванна - призначена для великих ванних кімнат, дуже зручна і простора, підходить для купання навіть двох осіб одночасно.


На відміну від сталевих або пластикових ванн пропоновані деякими виробниками, акрилові ванни поєднують в собі ідеальний комфорт і функціональність. Їх основними перевагами є:

- міцність і твердість поверхні і стійкість до подряпин

- акриловий матеріал підтримує постійну температуру води протягом більш тривалого часу

- легко миється завдяки гладкій, що не пористої поверхні. Стійка до використання чистячих засобів.

- комфортне використання завдяки гладкій поверхні

Крім того, акрил, завдяки своїм характеристикам, дозволяє виливати цікаві форми ванн. Тому ми можемо запропонувати Вам велику кількість різних моделей. Унікальні властивості цього матеріалу також дозволять Вам без особливих зусиль зробити ремонт в разі пошкодження поверхні.


Якщо у Вас невелика ванна кімната, ми рекомендуємо встановити душову кабіну. Це дуже зручно і практично, особливо для людей, які хочуть заощадити не тільки простір, але також воду і час. Якщо у Вас є маленькі діти, кабіна з глибоким піддоном (30 см) без проблем замінить ванну. Ми пропонуємо кабіни різних розмірів. Перш ніж Ви вирішите встановити кабіну, потрібно точно виміряти вашу ванну кімнату - важливо залишити принаймні 80-90 см вільного простору перед піддоном кабіни.

Якщо Ви є прихильником ванни, і у Вашому розпорядженні дуже мало місця, то рішенням може стати прямокутна або асиметрична ванна (140 см).